Láká vás těžba bitcoinů? A víte, co to v praxi znamená?

Ač to tak může na první pohled vypadat, tak těžit už není tak snadným zdrojem výdělku jako tomu bývalo v minulosti, kdy byla tato kryptoměna ještě poměrně málo známou a jen málokdo byl ochotný na takový koncept obchodování vsadit své peníze. Dnes už je jisté, že decentralizovaný systém virtuální měny si našel své místo pod sluncem, a že má spoustu příznivců, což už se do budoucnosti nezmění. Takže nejenže si k těžbě musíte pořídit speciální vybavení, ale jen tak s nějakým obyčejným minerem se přitom neobejdete.
finanční síť
Těžba je ověřováním transakcí, které v této měně probíhají. S rostoucím zájmem o bitcoin prudce vzrostl také počet lidí, kteří chtějí tyto transakce ověřovat. Reakcí na tento růst se stalo prudké zvýšení náročnosti těžby. Abyste v dnešní době ověřili transakci v bitcoinech, musíte vyvinout obrovskou výpočetní sílu pro výpočet speciálního ověřovacího algoritmu. A k něčemu takovému potřebujete velice výkonné zařízení.
Tím pravým specializovaným hardware, který vám přijde vhod, může být antminer asic miner od společnosti Bitmain. Pořídit si tak můžete třeba konkrétně antminer s9, který umí těžit jak bitcoin, tak i jiné virtuální měny. Je dostatečně výkonný a nabízí vám i rozumnou spotřebu elektrické energie vzhledem k vyvinuté výpočetní síle. Součástí tohoto zařízení je napájecí zdroj i chladící jednotka, ostatní potřebné komponenty je snadné dokoupit.
znak bitcoinu
Pokud už se rozhodnete do těžby bitcoinu a nákupu speciálního hardware investovat nemalé peníze, udělejte to prostřednictvím spolehlivé firmy, která vám nabídne rozumnou záruku, přiměřenou dodací lhůtu i spolupráci při řešení případných komplikací. Když si vyberete dobrého obchodního partnerem pro takovou věc, tak nebudete muset řešit nepříjemnosti jako je proclení anebo platbu v cizí měně. Možná se vám bude hodit i pomoc při zapojení takového zařízení a jeho uvedení do provozu.

Ač to tak může na první pohled vypadat, tak těžit už není tak snadným zdrojem výdělku jako tomu bývalo v minulosti, kdy byla tato kryptoměna ještě poměrně málo známou a…