Kam vyrazit o víkendu

Už plánování společné akce, během nastávajícího víkendu, je příjemné. Vybírat z mnoha nabídek je pro všechny rodinné příslušníky dobrodružství. Nápadů je hodně, ale rozhodnout je potřeba jednotně. Nejlepšími rádci při vymýšlení víkendové zábavy bývají děti. Ty skoro vždycky vědí jako první, kam vyrazit. Jednou z možností, kde si na své přijdou jak děti, tak rodiče, je adrenalinový zážitek na čtyřech kolech. V Aréně čekají na návštěvníky motokáry. Vybavené čtyřtaktními motory s výkonem od 3 do 9,5 koně. A připravená dráha má šířku okolo osmi metrů. Což umožňuje závodníkům i bezproblémové předjíždění.

Rodinné zábavné odpoledne

Jízdy jsou plánovány v desetiminutových intervalech. Tak pokud budete ve formě, můžete si okruh zajezdit i pětkrát. Po ukončení závodů můžete společně navštívit místní restauraci, ve které ochutnáte grilované speciality. Dobrou zábavou na nedělní odpoledne pro rodinu i s menšími dětmi je úniková hra Pokoj. Příběh, který vede hráče po stopě, je dokonale propracovaný a vtáhne do děje všechny. Kouzelná hra, ve které je potřeba rozvinout vlastní fantazii. Zbytek odpoledne je možné osvěžit návštěvou cukrárny. A pochutnat si na ovocném zmrzlinovém poháru.

Zábavné odpoledne s dětmi

Zážitkovou vyjížďku na koních doporučujeme rodinám, které mají rády zvířata. Hned po příjezdu na Jízdárnu se všichni návštěvníci nejprve seznámí s koníkem, na kterém se projedou. Následuje čištění, osedlání a nasednutím na koně se vydají na krokovou procházku. Spolehnout se všichni při první jízdě mohou na vodiče, který je celou dobu doprovází. Následuje opětné čištění, odsedlání a odměnění koníka patřičnou dobrotou. Pro zdatnější jezdce je připravena vyjížďka dvouhodinová, v rychlejším tempu. A ne nadarmo se tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Nejspíš se budete na Jízdárnu vracet. V areálu je pro všechny návštěvníky připraveno pohoštění. Dobroty od okolních dodavatelů. Rodinný muzikál Kocour v botách je rovněž dobrou volbou na příjemně strávené nedělní odpoledne. Magická hudba, roztomilá zvířátka v dokonalých kostýmech, výprava, která zaujme bez rozdílu všechny. A společná večeře v oblíbené restauraci bude příjemnou tečkou zábavného odpoledne. 

Categories: Zábava

Jde to i bez nečistot ve vodě

Pokud máte vlastní bazén, tak to zaručeně znáte. Všichni se s nadšením nahrnou do vody, nikoho ale nenapadne to, že se měl nejdříve postarat o to, aby mu na nohách nezůstala nějaká tráva, písek nebo třeba hlína. Voda je potom špinavá a mnohem snadněji se kazí, což nepotěší nejspíš nikoho. Je ovšem dobré si uvědomit, že jsou tu vždy možnosti, které Vám mohou opravdu výrazně pomoct. Tak proč na ně nevsadit?shower

Sprcha, která se Vám bude hodit

Solární sprcha je v dnešní době něčím velice oblíbeným, protože ji ocení nejen majitelé bazénů. Díky této věci se bude moct každý před koupáním opláchnout, takže zbaví svoje tělo nečistot a voda bude zůstávat vždy v tom nejlepším stavu. Je dobré si uvědomit, že něco takového je poměrně důležité. Velkou výhodou je také to, že se každý plavec může po koupání umýt a odstranit tak ze svého těla přebytečnou chemii, což je dobré pro pokožku.
Řešení nejen pro majitele bazénů
Nezapomínejte ovšem také na to, že se nejedná o řešení, které je vhodné pouze pro majitele bazénů. Ve skutečnosti si na své přijde každý, kdo si chce na svojí zahradě osvěžit a opláchnout se, třeba po sportu nebo po práci. Věřte tedy tomu, že i když nemáte vlastní bazén, může se Vám taková možnost skutečně hodit. Tak proč byste na to nemohli vsadit? Zaručeně nebudete muset ničeho litovat, to je jistota.
To pravé i pro Vaši spokojenost
Můžete si tedy být jistí tím, že taková sprcha může na zahradě udělat dobrou službu a i Vy si na ni velice rychle zvyknete. A proto neváhejte, využijte toho, co tu pro Vás je, a postarejte se o to, aby bylo všechno v tom nejlepším pořádku. Díky tomu si nebudete muset s ničím dělat starosti a budete si moct užívat osvěžení naprosto bez obav.pool6

Categories: Zábava