IBC kontejnery pro soukromé pěstitele ovoce a zeleniny

Vypěstovat zeleninu a ovoce v takovém množství a kvalitě, aby je bylo možno nabízet na trhu například v rámci farmářských trhů nebo prodejem v e-shopech, není vůbec jednoduché. Zemědělci a drobní pěstitelé to v naší zemi nemají snadné jak z hlediska předpisů a úředních či legislativních nařízení, tak i z důvodu silné konkurence velkých firem a slabšímu zájmu mnoha lidí, kteří stále upřednostňují při nákupech kvantitu a cenu na úkor kvality.

brambory od farmáře

Přesto, a snad i právě proto, bychom měli takové nadšence podporovat, nakupovat české výrobky a jít cestou návratu k potravinové soběstačnosti, jak tomu bylo již za socialismu. Jednou z cest, jak to udělat, je i podpora rozvozu vypěstovaných plodin do oblastí, kde se běžně farmářské trhy nevyskytují. Někteří lidé už to provádí, například rozváží přepravními dodávkami brambory, cibuli, česnek, mrkev, jablka, meruňky, zelí, brokolici a další výpěstky přímo do obcí k obecním úřadům, anebo projíždí ulicemi a lidé si tu mohou něco přímo zakoupit, anebo objednat pro příští rozvoz přímo na adresu.

rozvoz zeleniny od soukromníka

Tento postup se v některých regionech osvědčil již před mnoha lety a je stále populární. Proč to tedy nezkusit, dohodnout se se soukromými pěstiteli a tím je také podpořit v jejich úsilí?

Co by se vám mohlo hodit, pokud se rozhodnete jít touto cestou, jsou IBC kontejnery Schoellerallibert a plastové přepravky. Jedná se o speciální plastové boxy pro skladování potravinových surovin, z nichž některé jsou určené i pro převážení tekutých složek, například marmelád, džemů, protlaků, pasírované zeleniny a ovoce, zeleninových a ovocných koncentrovaných šťáv atd. Kontejnery jsou pro tyto účely po zdravotní stránce zcela nezávadné, jsou dostatečně pevné a spolehlivé, snadno se udržují v čistotě a také se velmi dobře na sebe stohují. Nevyužité kontejnery jsou navíc skládací a ušetří tím pádem mnoho skladového prostoru v autě i ve skladových prostorách.

Categories: Výrobky

Neutrácejte za nájem

Po celé republice se staví nové domy. Někdo si jej postaví sám, ale je řada lidí, kteří to sami nezvládnou. Ti, kteří nechtějí riskovat, že něco pokazí, protože nemají zkušenosti, mohou využít služby stavební firmy. Jenže v tomto případě je třeba dávat velký pozor na to, komu svěříte svoje peníze. Některé firmy si vezmou zálohy, a už je nikdy neuvidíte. Je důležité si sehnat reference na vybranou firmu, a pokud se vám na ní něco nelíbí, rozhodně ji z výběru vyřaďte. Neriskujte, jde o hodně.

bílý dům

Kvalitní stavební firmu poznáte podle spokojených klientů. Mezi naše klienty patří i některé veřejně známí osobnosti, které se o své zkušenosti s námi podělily na našem webu. Podívejte se, jak v našem domě bydlí třeba Marek Ztracený. A takové zkušenosti klientů už jsou jistou zárukou. Pokud si vyberete nás, získáte svoje bydlení již do pár měsíců. Můžete si vybrat z našich projektů. Nabízíme bungalovy a to buď v provedení dřevostavby a nebo zděného domu. Spěcháte na stěhování? Vyberte si dřevostavbu, protože její výstavba je rychlejší.

Ať si vyberete jakkoliv, získáte moderní bydlení, které svou funkčností, vybavením a designem splňuje veškeré požadavky na komfortní bydlení. Domy stavíme na klíč. Stavíme je kompletně celé, a to včetně výkopových prací. Domy dodáváme ve střední kvalitě, a jejich součástí jsou i moderní technologie ke snížení nákladů za provoz domu. Standardem je u nás tepelné čerpadlo a solární panely.

klíč k domu

Máte pozemek?
Pokud máte pozemek a finance, můžete začít řešit svůj dům a zbavit se nájemního bydlení. Proč platit za něco, co nikdy nebude vaše? Stejnou částku můžete platit za vlastní dům, který vám zůstane. Vyberte si z projektů, které jsme připravili, a pokud vás žádný neosloví, rádi vám připravíme projekt jen a jen pro vás. U nás jste v dobrých rukách a můžete se na nás spolehnout.

Categories: Výrobky

Nové rezervační systémy pro sportoviště

Je tu nový rok a sním plno předsevzetí. Snad nejčastějším opakujícím se předsevzetím každý rok je hubnutí, zejména u žen. Posilovny a fitness centra zaznamenávají na začátku každého nového roku vyšší využitelnost center, než během roku a je smutné, že spousta lidí u cvičení a zdravého životního stylu nevydrží. Právě různá sportovní centra budou jistě potřebovat obnovit jejich webové stránky a s tím i obnovit online rezervační systém na nový rok. Vlastníte sportovní centrum, fitness centrum či posilovnu? Chcete obnovit a zjednodušit váš rezervační systém na webových stránkách?? Pomůže vám s tím firma Fitness rezervace.

jógové centrum

Firma nabízí do rezervačního systému nespočet funkcí a možností, například pro vás jako vlastníka správu uživatelů, sklad, pokladnu anebo kalendáře pro lekce. Pokud byste měli zájem, stačí firmě pouze napsat nebo zavolat. Oni poté aplikaci či samostatný rezervační systém součástí webové stránky navrhnou, poté se doupraví a následně publikuje. Ke každému klientovi přistupují individuálně, snaží se vyhovět jeho požadavkům a co nejvíce se přiblížit nápadu. Pokud vznikne nějaký problém s rezervačním systémem, servis pro vás má na starost také firma Fitness rezervace, takže si s tím nemusíte dělat starosti.

posilovna

Mezi některé jejich další funkce do systému patří:

 • Turnikety a čtečky (pokud má uživatel vytvořenou rezervaci nebo má předplacený vstup či permanentku, na jeho rezervačním systému v profilu bude mít čárový kód díky kterému může před turniket projít, pokud se ovšem rozhodnete mít ve vašem centru turniket)
 • součástí systému mohou být i různá videa s lekcemi
 • platební brány a propojení s bankami
 • permanentky na zvolené období
 • členství na zvolené období
 • slevové kódy
 • vouchery
 • účtenky (zobrazí se na profilu uživatele, může si je však nechat odeslat i na jeho email nebo si je vytisknout)

Categories: Výrobky

Když bazén tak plastový

Jen si to představte. Léto, parné léto. Slunce maká na sto procent, je horko k zalknutí. Vy si z toho nic neděláte. Přijdete z práce, shodíte oblečení a v zápětí se střemhlav vrháte do modravé hladiny vašeho bazénu. Pár temp na protažení těla a už se sápete na nafukovací křesílko. Vaše svůdná žena vám nese drink a sedá si do druhého křesílka. Jen tak se necháte houpat na vlnkách, povídáte si a život pomalu a krásně ubíhá.

Ať žije léto

Krásná představa, že? Ale co vám brání, aby se z představy stala realita? Abyste i vy na zahradě měli pořádný bazén. Ne ten polonafukovací nevzhledný vak na vodu, co připomíná hasičskou požární nádrž při cvičení dobrovolných hasičů. Nic vám nebrání. Nic! Stačí se jen rozhodnout. A rozbít prasátko.

Firma, která se zabývá výrobou plastových bazénů, poskytuje kompletní služby. Bazény vyrobí, vybaví vším potřebným a dodá a nainstaluje na místo. Kromě toho poskytuje vyčerpávající konzultace o jednotlivých typech, a poskytne vám rovněž cenná doporučení. Jedná z pozice letitých zkušeností a konzultací se svými zákazníky.

Typů bazénů firma vyrábí celou řadu. Můžete si vybrat z různých tvarů a hloubek. Vyrábí obdélníkové, se zaoblenými rohy, kulaté i oválné. A pokud byste měli nějaký speciální požadavek, tak i ten vám firma ochotně splní. Jen se ta vaše představa musí vlézt do rozměrů, které umožňují transport. Základní maximální rozměr bazénu je 9 metrů na 3 metry.

Přizpůsobte hloubku dětem

Na zákazníkovi je aby si bazén dokonale promyslel. Jde o konstrukci, která bude zapuštěná do země, pro kterou je nutné vykopat a vybetonovat základy. Pozdější úpravy tvaru či hloubky bazénu jsou tedy skoro nemožné. Při volbě hloubky bazénu myslete také na své děti. Ony sice časem vyrostou, ale pokud jsou nyní malé, neměla by být hloubka v bazénu pro ně nebezpečná. Kromě bazénu vám firma může dodat i zastřešení. Prodloužíte si tím sezonu, kdy můžete bazén používat o pěkných pár dní.

Categories: Výrobky

Starožitný nábytek

Přáli byste si ozvláštnit svůj domov nějakým pěkným, netradičním kouskem nábytku? Možná je právě váš interiér laděn do industriálního stylu.

Pojďme si na úvod uvést několik zajímavostí o starožitném nábytku.

Starožitnosti neboli antikvity jsou sběratelské předměty, které můžeme řadit do různých oborů, výtvarného umění a uměleckých řemesel. Nábytek bývá vyráběný ručně, ale také v manufakturách. Přirozeně jsou umělecky a historicky cenné.

starožitnost

Komoda by neměla chybět v žádném obývacím pokoji nebo ložnici.

A co teprve starožitná komoda https://svetpokladu.cz/product-category/starozitny-nabytek/komody-starozitne-zamecke/? Ta zalahodí nejen oku, ale plní i svou účelovou stránku. Zvolit si můžete komodu zásuvkovou nebo dvířkovou. Tyto dvě patří bez pochyby k oblíbeným kouskům, protože poslouží jako příborník, úložný prostor nebo šatník.

Na webových stránkách si můžete jednoduše vybrat podle stylu, podle využití nebo si nechat vyrobit starožitnou komodu přímo na míru.

Ve světě pokladů vás mohou zaujmout:

 • Malované originální komody (z 19.století)

 • Komody s mramorovou deskou

 • Dýhované komody z první republiky

 • Starožitné rudohnědé odkládací stoly

 • Barokní malované komody

 • Barokní servírovací stůl

Svět pokladů nabízí svým zákazníkům jedinečnou službu – nákup na zkoušku.

Co je to nákup na zkoušku?

Máte obavy, že vámi vybraný kousek se doma nebude vyjímat tak, jak jste si představovali? Co pak s tím? Pořídit si starožitný nábytek není přece zrovna levná záležitost.

Nákup na zkoušku vám umožní provést online nákup bez rizika, dodávku, zkoušku a prohlédnutí zboží a nakonec buď převzetí vybraného zboží nebo jeho bezstarostné vrácení a odvoz.

nákup nábytku

Abyste mohli tuto službu plně využít, stačí nakoupit za 15000,- Kč a zvolit dopravu s nákupem na zkoušku (výjimkou je nábytek na míru). Dodání zboží proběhne na předem sjednanou adresu a ve sjednaný termín. Vaším úkolem je nábytek vyzkoušet, popřípadě zkontrolovat jeho kvalitu. V případě vaší spokojenosti zboží klasicky převezmete. V opačném případě nábytek odvezeme. Nemusíte uvádět žádný důvod.

Categories: Výrobky

Jak dosáhnout vysněné postavy?

Chcete zhubnout? Pak jste tu na správném místě! Poradíme vám ty nejlepší způsoby jak dosáhnout trvalého výsledku bez jojo efekt! Nicméně v první řadě byste si měla ověřit, zda nějaké hubnutí a redukční diety potřebujete. K tomu slouží takzvaný BMI výpočet, nebo také BMI tabulka. V této tabulce si dle svého pohlaví, věku, výšky a hmotnosti snadno naleznete svůj koeficient, který vám snadno a rychle ukáže, zda je vaše hmotnost v normě, či nikoliv. Zkrátka, je to opravdu jednoduchý a rychlý způsob, kterého může využít úplně každý bez rozdílu. Nicméně dost bylo řečí, přistupme již k těm samotným typům a nápadům.

zdravé jídlo

První velmi důležitou složkou hubnutí, je strava. Ať chcete nebo nechcete, bez upraveného jídelníčku dobrých výsledků nedosáhnete. Nicméně když říkáme, že strava je klíčem k úspěchu, určitě tím není myšleno hladovění a drastické diety. Na ty to způsoby rovnou zapomeňte. Tělo potřebuje kvalitní a pravidelný přísun energie a kalorií. Pokud by tomu tak nebylo, mohlo by se vyčerpat a zkolabovat.

Myslete na to, že byste měli z jídelníčku vyřadit všechny tučné potraviny, jako jsou například klobásy, sýry nebo rychlé občerstvení. Vyhnout byste se měli samozřejmě i alkoholu a to včetně piva a vína. Dobré není ani bílé pečivo. Přesedlat byste měli na to celozrnné.

cvičící žena

Druhou půlkou je pak pohyb. Ani bez něj kila dolů prostě nepůjdou. Začněte rychlými a delšími procházkami po okolí, u kterých ze zlehka zapotíte. Následně můžete přidávat další aktivity, jako je například jízda na kole, běh, nebo návštěva posilovny. Určitě vám pomohou i kolektivní sporty. Tělo, které cvičí a má více svalové hmoty také rychleji pálí kalorie. Budete tak mít mnohem rychlejší metabolismus, i pokud budete jen sedět na gauči a dívat se na televizi. No nezní to naprosto fantasticky? Budete hubnout i při nic nedělání!

Categories: Výrobky

Svatební šaty na vypůjčení a vrácení

Svatba je velkou událostí v lidském životě. Zatím se z našich končin nevytratila a to je moc dobře. Vždyť je to náš velký den, který je tak výjimečný a báječný.

Jakmile proběhnou zásnuby, už pomalu všechno plánujeme a připravujeme. Je potřeba zařídit snad milion věcí a každou chvíli nás napadají jiné myšlenky.

Ze všeho nejdříve je však potřeba, aby si nevěsta rozmyslela, jaký bude její oděv. Svatbu doprovází tradiční bílá barva, ale v dnešní době si můžete vybírat i z jiných odstínů. Záleží čistě na vaší představě. Většinou je bílá doplněná o nějakou jinou barvu a tón v tónu prochází celou touto událostí. Nezapomeňte ani na šaty pro družičky.

Nechcete si šaty kupovat nové? Víte, že je do budoucna nebudete potřebovat? Jenom by vám ležely ve skříni nebo byste je stejně zanedlouho prodávali? V tom případě existuje i půjčovna svatebních šatů.

stůl prostírání

Tu volíme právě v případě, že si nechceme dělat zbytečné starosti. V půjčovně vám totiž šaty nejenom půjčí, ale předem připraví několik zkoušek, než si vyberete. Můžete tak vyzkoušet různé druhy, střihy, vzory, každé sedí trochu jinak a v každých budete vypadat odlišně. Jakmile si nakonec vyberete, tak přijde další zkouška již na přípravu šatů. Většinou se zahýbají, trochu zarovnávají, přibírají tam, kde je potřeba, zkracují nebo jen trošičku upravují ramínka a tak podobně, aby seděly opravdu co nejlépe.

kytic

Právě tento úkon nikdy nepodceňujte, protože když si šaty koupíte, tak vám je už nikdo neupraví. Museli byste si hledat švadlenu, která by vám je mohla upravit na míru a to máte další zbytečné starosti, hledání navíc, domlouvání schůzek, vyřizování a tak podobně. Nikdy vám totiž nemusí sedět na milimetry, jak je vyfoceno na obrázku.

Upravené šaty si můžete vyzvednout podle domluvy, pak už si jen celý den náramně užijete, budete za krásnou princeznu a pro svého prince ta jediná – jedinečná a po skončení svatba je vrátíte.

Categories: Výrobky

Vlastní nemovitosti v zahraničí

Nemovitost v zahraničí mužem mít pro rekreační účely, ale také klidně s ji pronajímat a vydělávat. Nákup takové budovy není dnes žádný problém.

Vlastní nemovitosti v zahraničí

Exotická oblast

Češi mnohdy nakupují nemovitosti v exotických oblastech, protože to má opravdu své výhody a důvody. Samozřejmě k tomu potřebujeme dostatek financí, protože takový dům v hezkém stavu u pláže něco opravdu stojí. Prvním častým důvodem, proč si lidé takovou nemovitost pořídí je relaxace, protože navštívit svou nemovitost v tropech přes sezónu je skutečně skvělé. Vzhledem k tomu, že je naše tu máme soukromí a vše si můžeme zařídit dle sebe.

nový apartmán

Požitek z takové dovolené je pak mnohem lepší, než když jsem u někoho ubytování. Nemusíme platit za pobyt, takže sem lidé klidně létají několikrát za rok. Vzhledem k tomu, že obyčejný člověk je rád, že si koupí vlastní bydlení u nás, tak to není záležitost pro každého. Při dostatku financí si tak můžeme život opravdu velmi zpříjemnit, protože přeci jen, kdo by nechtěl letět do vlastního domu či apartmánu, kde ráno vstane, podívá se z okna a vidí nádhernou pláž.

Dlouhodobá investice

Nemovitosti obecně jsou často skvělou možností, jak investovat své peníze, a porto dává smysl si nějakou zakoupit v zahraničí právě na nějakém zajímavém místě, aby o její pronájem byl skutečně zájem a my tak mohli vydělávat. Časem se nám investice vrátí a my budeme moci pozorovat, jak nám pronájem hezky vynáší. Samozřejmě můžeme tyto dva účely kombinovat, kdy budova na atraktivním místě bude sloužit k pronájmu na dovolené a my sem budeme jezdit třeba několikrát za rok si také užít.

moderní bydlení

Samozřejmě se jedná o výdělečnou činnost, takže musíme mít v pořádku daně a poplatky. Kde zajímavou nemovitost sehnat? K tomu nám poslouží Španělsko Marbella Centrummarbella.cz, jenž právě nabízí budovy ve Španělsku přímo u pláže, takže na Vás čeká skutečně luxus. Nádherný výhled na pláž a samotné bydlení se nedá popsat slovy, protože je to něco, co musíte zažit. Nákupem takové nemovitosti přes tohoto českého makléře neuděláte chybu.

Categories: Výrobky

Zábradlí na francouzská okna

Uvažujete nad tím, že byste si do vašeho nového domu pořídili francouzská okna? Něco takového vypadá více než skvěle, ale jestli je něco, co je potřeba mít na paměti, pak je to to, že taková francouzská okna musí být doplněna o zábradlí.

Je důležité myslet na bezpečnost.

Skutečně se může stát, že byste mohli přijít k úrazu a to kvůli tomu, že okna nebyla dostatečně bezpečná.

francouzské okno

Něco takového, jako je právě zábradlí, může být nejen funkčním, ale také estetickým prvkem.

Záleží jen na vás, jaké zábradlí si zvolíte. Výběr rozhodně není malý.

Věříme, že ať už se rozhodnete pro jakékoliv zábradlí, budete s ním spokojeni.

Myslete nejen na vaši bezpečnost, ale i bezpečnost jiných příslušníků vaší rodiny. Zejména tedy na děti.

Jistě i vy moc dobře víte, že některé děti jsou opravdu vynalézavé a tak by se mohlo stát, že by přišly k úrazu. Zabraňte něčemu takovému, dokud je čas.

Jeden opravdu nikdy neví, co se může stát.

Našli byste rodinné domy, které i přesto, že francouzská okna mají, nemají právě zábradlí. Něco takového je rozhodně více než špatně. Něčím takovým byste se rozhodně neměli inspirovat.

Existuje spousta firem, které něco takového, jako je zábradlí na francouzská okna https://www.kmkdesign.cz/zabradli-francouzska, nabízejí. Věříme, že pokud se po nějaké té firmě poohlédnete ještě dnes, neuděláte chybu.

Jestli je něco, co by vám s výběrem firmy mohlo pomoci, pak jsou to fotografie realizovaných projektů. Neváhejte a zavítejte i vy do fotogalerií, které najdete na stránkách různých firem. Stačí jen hledat.

okno francouzské

Věříme, že si vyberete takovou firmu, která bude splňovat všechny vaše požadavky a na kterou se budete moct spolehnout.

Jak se říká, kdo hledá, ten najde.

Zajistěte i vy bezpečnost, dokud je čas.

Buďte i vy maximálně spokojenosti. Na vaší spokojenosti opravdu záleží.

Pusťte se do něčeho takového ještě dnes. Může se to skutečně vyplatit. Neváhejte. Má to smysl.

Categories: Výrobky

Trička na běžné nošení i pro sport

Základem snad každé skříně je nějaké tričko. U žen to samozřejmě může být halenka, ale i ženy rády nosí sportovnější a příjemnější materiály. Právě to splňují trička.

Tričko může být s dlouhým i krátkým rukávem. Záleží na vašich prioritách a potřebách. Někdo potřebuje s dlouhým rukávem na sportování venku v přírodě, někdo jiný zase raději volí tričko s krátkým rukávem na sport v posilovně.

Chcete si pořídit tričko, které nejenom, že je hezké na pohled, ale splňuje i veškeré funkční potřeby?

Ideální bude tričko craft C-store.

muž na kol

Značka Craft splňuje veškeré předpoklady týkající se funkčnosti materiálu, vzhledu, praktického využití i běžného použití.

Trička od této značky můžeme nosit běžně do práce, také na nákupy, pod mikiny. Zejména se hodí na sportování. Najdete je v různých velikostech. Samozřejmě, i cenách. Využít můžete slevové akce nebo výprodeje. Tam najdete ty nejlepší kousky zlevněné o několik procent! Za minimální cenu si tak můžete pořídit klidně hned dvě nebo tři.

Funkčnost materiálu je zajištěna těmi nejlepšími vlastnostmi. Zejména prodyšností, zároveň odváděním potu. Materiály jsou velice příjemné, barvičky hezké na pohled. Líbivý design.

zavazování tkaniček

Líbit se musí i materiály, takže jsou produkty barevné, sladěné, v různých kombinacích až oči přecházejí. Můžete si díky tomu vybrat podle svých představ nebo oblečení sladit s kolem, běžkami, koloběžkou, jiným sportovním oblečením či teniskami.

Běžné trička využije naprosto každý. Proto se není co divit, že zrovna tento kus oděvu je zřejmě ze všech nejoblíbenější. Hodí se pod mikiny či pod jiné další kusy oblečení. Pokud je z funkčního materiálu, tak odvádí pot, absorbuje přebytečnou vlhkost, abyste se i při pocení cítili přijatelně a komfortně. Navíc je materiál prodyšný, takže odvádí přebytečné teplo od těla, ale zároveň tělo tolik neochlazuje, protože má izolační vlastnosti a teplo uzavírá poblíž našeho těla, pokud je to potřeba, aby nám například v zimě na lyžích nebyla zima.

Categories: Výrobky