Bylinky na dokonalou očistu těla

Očista těla by se měla provádět alespoň jednou do roka. A jaro je právě nejlepším časem pro takovéto rozhodnutí, neboť nám venku začínají pučet rostlinky a bylinky, které se pro detox organismu nemírně hodí. Existuje jich celá řada, některé jsou prospěšné pro trávení a metabolismus, jiné silně podporují detoxikační procesy v těle. My si teď některé půjdeme společně nasbírat.

· LICHOŘEŠIŠNICE
Tato rostlinka má silné antibakteriální účinky, proto omezuje výskyt nežádoucích bakterií v močových i dýchacích cestách.

· BŘÍZA
Bříza má silné detoxikační účinky, podporuje správnou funkci jater a příznivě ovlivňuje funkci ledvin.

· KOPŘIVA
Kopřiva pročišťuje krev a pozitivně působí při alergiích. Čaj z kopřiv obsahuje mnoho minerálních látek.

· PÝR PLAZIVÝ
Pýr skvěle očistí organismus. Má silné močopudné vlastnosti, harmonizuje metabolismus a dostane tělo do rovnováhy po antibiotikách. Používá se také u menších otrav z potravin.

· MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ
Měsíček léčí močové cesty a posiluje stav ženských orgánů. Také stimuluje obranný systém v boji proti otokům.

· VŘES
Vřes chrání naše tělo před nežádoucími procesy ve tkáních a příznivě ovlivňuje funkci ledvin. Je výborný proti vyčerpání a únavě.

· BRUSINKY
Brusinky nás zbaví mikrobů v močových cestách a udržují naše cévy čisté a bez tukových usazenin. Posilují také činnost střev.

· ŠŤOVÍK KYSELÝ
Šťovík působí močopudně, čistí krev a stimuluje činnost jater.

· JETEL LUČNÍ
Jetel výborně čistí krev, játra a žlučník. Je také účinný na ekzémy a lupénku.

· SEDMIKRÁSKA
Sedmikrásky povzbuzují látkovou výměnu v játrech a žlučníku. Mírní křeče a jsou mírně projímavé.

· PAMPELIŠKA
Pampeliška má močopudné účinky, stimuluje činnost jater a ledvin. Podporuje činnost střev a očisťuje je od toxických látek.

Detoxikace se nedoporučuje pouze tomu, kdo trpí nadváhou nebo má nějaké zdravotní komplikace. Doporučuje se všem, kteří chtějí znovu nabýt fyzické i duševní síly, zbavit se stresu a toxických látek ve svém těle.

Categories: Zdraví

Trendy v zubní hygieně

Myslíte si, že čištění zubů je snadná a jasná věc? Pak se nejspíš pletete. Ústní dutina má nejrůznější zákoutí i svá tajemství, takže není vůbec snadné vykonat správně dentální hygienu. Jak si tedy správně čistit zuby? A jaké jsou nejmodernější trendy v zubní hygieně?
Stejně jako v módě se mění nové trendy, tak i péče o zuby nezůstává stát na stejném místě. Neustále se totiž zdokonalují postupy i pomůcky pro dentální hygienu. Dnes už vám na čištění zubů nestačí jeden obyčejný kartáček. Že nevíte, co dalšího byste měli v koupelně mít? Pojďme si tedy společně říci o nových trendech, které vám zajistí důkladné vyčištění chrupu, ale i o přístupu čištění a správných návycích.
ústní hygiena
ZUBNÍ KARTÁČEK
Protože je na trhu nepřeberné množství kartáčků různých značek, velikostí a tvarů, je těžké pořídit si ten správný. Každému totiž stejně vyhovuje něco jiného. Kartáček vybírejte raději s krátkou hlavou, takový, aby měl středně tvrdé štětiny. Vyvarujte se takových, které by vám mohly způsobit poranění dásní a zubních tkání. Mělo by se vám s ním při čištění dobře manipulovat a měli byste mít po čištění dobrý pocit v ústech.
DENTÁLNÍ NIT
Protože každý z nás máme úzké mezizubní prostory, do kterých štětiny zubního kartáčku neproniknou, je dobré používat také dentální nit. Ta skvěle vyčistí okraje korunky, místo pod můstky, ale také okolí fixních rovnátek.
nástavce kartáčku
MEZIZUBNÍ KARTÁČEK
Mezizubní kartáček dokonale vyčistí plak z mezizubního prostoru. Je však potřeba zvolit správnou velikost, se kterou vám poradí odborník.
ŠKRABKA NA JAZYK
Ta je skvělá k odstranění povlaku na jazyku.
ROSTLINNÝ OLEJ
Kloktání rostlinného oleje má skvělý vliv na zdraví zubů a dásní. Navíc vyčistí ústní dutinu od nečistot a všech bakterií, odstraní zubní plak, osvěží dech a vybělí zuby. Kloktání byste měli provádět každé ráno, zlepšíte si tak kvalitu vašich zubů a ústní dutiny.

Categories: Zdraví

I ženy si mohou vychutnat sex

Začneme hned od samého začátku zřejmě pěkně naostro. Není se co divit, protože se jedná o choulostivé téma, u kterého se každá sice začínáme červenat, ale také to máme rády, takže jdeme na to!

Sex je přirozenou součástí našich životů. Někdy nás baví, jindy jsme unavené a utahané, když přijdeme pozdě domů z práce a musíme vařit, uklízet dům a starat se o děti, tak se nám do toho moc nechce. Pravda je, že nikdo to neřekne nahlas, ale někdy to děláme jenom kvůli chlapům, aby si to užili, a my jsme měly od nich klid. Není to sice správné, ale co naděláme. Ovšem jsou i takové ženy, které si to právem chtějí užít pokaždé! S postupem času se vytrácí kouzlo prvních sexuálních prožitků a tak mnohdy vymýšlíme různé metody, čím a jak si to zpestřit. Ubývá samozřejmě také počet sexuálních styků za týden. Jak si to pokaždé užít a mít na to chuť i po třiceti letech? Stačí chtít a vyslovit jedno slovo lovegra.

10. kotvičník - kopie

Lovegra je přípravek speciálně určený ženám. Obsahuje látku zvanou Sildenafil.

Co se stane, až přípravek užijete? Co můžete očekávat? Jakmile jej spolknete, zřejmě nic neucítíte, všechno propukne až při dráždění. Začnete zlehka, ale pomalu bude chtíč a touha narůstat. Přípravek uvolní hladké svalové vlákna ve vaginální oblasti. Ty kontrolují přítok krve do vagíny, čili se můžete těšit na to, že vše procítíte intenzivněji, všechno budete více a slastněji vnímat. Přípravek Vás může dovést až k samotnému orgasmu a to velice snadno a brzy, ale samozřejmě s patřičným drážděním a vzrušením nebo společně s aktem, tedy v rámci pohlavního styku.

žena a muž

Mnoho žen zažilo svůj první pravý orgasmus právě díky tomuto přípravku, takže vidíte milé dámy, existuje něco i pro nás, abychom si to mohly lépe a více vychutnat.

Pokud žena nemůže dosáhnout orgasmu, pak je tento přípravek určen právě pro ni. Ovšem pokud nemáte problémy s dosáhnutím orgasmu, pak byste jej užívat samozřejmě neměly.

Categories: Zdraví

Tuberkulóza

U tuberkulózy je spousta rizikových podnětů. Je tím původ ale i rizikové chování člověka. Ale v ohrožení jsou i lidé vyskytující se v rizikových skupinách lidí (bezdomovci, alkoholici, drogově závislý atd.).

Choroba se dělí na infekční a neinfekční. Čím se tyto dvě onemocnění liší je patrné z jejich názvu. Toto infekční onemocnění se vyskytuje u 56% nakažených z toho u 47% se vyskytuje pouze onemocnění plic a u zbylých 9%, plic i nějaké další části těla.  U zbylých nemocných s tímto onemocněním (44% nemocných) se jedná tedy pouze o mimoplicní infekci.
Rentgenový snímek

Jak se můžete nakazit?

Jedná se o docela jednoduchý proces, kdy Vám stačí se pouze vyskytovat ve stejném prostředí jako nakažený člověk. Pokud se nám podaří vdechnout původce tohoto chorobného stavu kterým je Mycobacterium Tuberculosis nemusí se dostavit vůbec žádné příznaky nemoci.  Bývá tomu tak v 50% případů. U Dalších 50% se bude jednat buď o latentní infekci (pravděpodobnost 45%) či infekci aktivní (pravděpodobnost 5%).  Čím se od sebe tyto dvě infekce liší? Pokud u Vás propukne Latentní infekce jedná se o infekci 1. stupně. TBC 1. Stupně se lehce zbaví Váš imunitní systém pomocí fagocytujících buněk (=buňky chránící organismus, ničí napadené buňky), Pravděpodobnost že u Vás choroba propukne v pozdějším životě se zde nevylučuje. Když u Vás propukne aktivní infekce znamená to, že jste již primární stupeň nemoci prodělali a jedná se tak o horší stupeň. Pokud tuberkulóza zůstane pouze v plicích anebo se rozšíří dál do těla rozhoduje 5% pravděpodobnost.
Očkování proti tuberkulóze

Jaké jsou symptomy?

Pokud navštívíte doktora s podezřením na toto onemocnění, Zajímají ho jak symptomy, které pociťujete ale i vaše minulost, rodina a přátelé. Symptomy tuberkulózy jsou: Vykašlávání hlenu s příměsí krve, ztráta na váze, anorexie, teploty a noční pocení. Avšak tyto příznaky mohou být zavádějící a být spojovány s řadou dalších nemocí.

 Prevence

Prevencí této choroby je samozřejmě očkování vakcínou BCG, která ale nemá 100% účinek.

Categories: Zdraví

Jak se zbavit nachlazení rychle a bez chemie?

Výhodou řešení z lékárny je rychlost. Na druhou stranu ale dostáváme do těla chemii, která řeší pouze projevy problému, ale nepomáhá tělu, aby si poradilo samo. Přitom existují velmi efektivní možnosti, které vás mohou nachlazení zbavit už do dvou dnů. Včetně rýmy, kterou obvykle léčíme minimálně týden.
čaj s heřmánkem

Horká sprcha, ale rychle!

Pokud už se podchladíte, pořád ještě nemusí být zle. Ve většině případů pomůže velmi horká sprcha. Zatněte zuby a vydržte alespoň pár minut, v průběhu kterých si budete „ohřívat kosti“. Pro někoho je nejdůležitější takto ohřát záda, pro někoho nohy (ne nadarmo se říká, že je dobré mít nohy v teple). Jedná se o velmi spolehlivý způsob, jen si musíte uvědomit, že jste prochladli, a co nejdřív běžet do sprchy.
Nemocná žena s medvědem

Zázvorový čaj

Zázvor má pozitivní účinky i při zažívacích potížích či nevolnostech. Údajně také snižuje cholesterol nebo pomáhá při hubnutí. Při nachlazení ale rozhodně není lepšího léku. Oloupejte kořen a pomocí škrabky na brambory nakrájejte na plátky (případně nastrouhejte) a přelijte horkou vodou. Čím silnější čaj uděláte, tím víc vám pomůže. Do vychladlého čaje můžete přidat i med a citron – tato kombinace se navzájem podporuje v léčivých účincích. Dejte si záležet na tom, abyste silný zázvorový čaj pili opravdu po celý den a ve velkém množství. Věřte, že má schopnost vás zbavit i velké rýmy do dvou dnů!
 

Rýže

Zajímavý způsob léčby pochází z Asie, kde při nemoci doporučují jíst pouze suchou rýži (případně jen vývar z rýže). Ta se totiž snadno tráví, vaše tělo proto nebude mít práci se zpracováním potravy a bude se moci soustředit na vyléčení. Na stejném principu mimochodem fungují i půsty.
 

Spánek

Nejspíš to zní jako klišé, ale spánek je opravdu jedním z nejdůležitějšíchléků na všechno. Ať už se jedná o nemoc, stres či vyčerpání organismu. Nejen že byste si měli najít optimální počet hodin každodenního spánku, ale při nemoci si nebojte vypnout telefon, zatáhnout závěsy a bez jakýchkoli výčitek nechat tělo, aby si odpočinulo. Nezapomínejte na to!
 

Přípravky z lékárny, a přitom bez chemie?

Jde to a velmi spolehlivě. Dobrým pomocníkem při rýmě je mořská voda. Prodává se ve stejném balení jako roztoky na stříkání do nosních dírek, stojí ale mnohem míň peněz a nezískáváte vůči ní odolnost jako u farmaceutik. Za vyzkoušení určitě stojí i pro někoho méně příjemná (ale účinná) varianta – proplachování nosních dírek.
A pokud nedáte dopustit na horké nápoje obsahující paralen, nesmí vás minout Samahan. Jedná se o ájurvédský bylinný čaj, který seženete v obchodech s orientálním zbožím i v některých lékárnách. Funguje skvěle, a přitom obsahuje jen byliny, koření a cukr.

Categories: Zdraví

Keto dieta

Pokud si přejete, abyste měli opravdu krásnou a luxusní postavu, skvělý zdravotní stav, chcete se zkrátka a dobře cítit dobře ve svém vlastním těle, tak byste měli dávat dobrá pozor, protože naše keto dieta je to vhodná pro všechny bez ohledu na věk, postavu a na to, jestli mohou cvičit nebo ne. Je to skvělé i pro sportovce, kteří nechtějí ztratit svalovou hmotu, na které jste tolik pracovali, což je logické a potřebují se jenom zbavit tělesného tuku třeba na břiše, který jim nejde dolů, ať už dělají opravdu cokoliv.

tloušťka

Určitě nebudete zklamaní, protože je to snadné nebudete muset nic vymýšlet, prostě se jednoduše budete držet striktně plánu, bez sebemenšího porušení, protože pokud byste to nějak porušili a vzali se i nějaké fázi nějakou potravinu, kterou nemůžete, tak je možné, že se to poruší. Nebojte se a staňte se i vy jedním z celé řady našich na maximum spokojených zákazníků a budete jistě velice nadšení, protože to snad ani jinak nejde, to je jasné. Budete spokojení ve všech směrech, to je jasné.

váha

Nestyďte se za své tělo
Pokud nejste ve svém těle spokojení, tak se tahle nepříjemné skutečnost musí odrazit na vaší psychice, práci, sociálnímu zařazení a podobně. Je jasné, že nebudete chtít chodit tolik do společnosti, jak ostatní, protože si budete myslet, že si na vás všichni ukazují prstem a že vypadáte špatně a podobně. Rozhodněte se ještě dneska. Čím dříve, tím to bude lepší. Bude to skvělé a bude to pro vás jistě velice důležité. Sami se přesvědčte nejlépe na vlastní zkušenost nebo se podívejte na recenze od našich věrných zákazníků, kteří se vyfotili před začátkem diety a po skončení programu a můžete znatelně vidět všechno, co zhubli. Budou tam napsané i příběhy, takže se podívejte. Naše jídla jsou také velice chutná, takže se také v tomhle směru bát nemusíte. Uvidíte, že to dopadne dobře.

Categories: Zdraví

Dopřejte rozkoš vám oběma

Možná vás to ani tolik nepřekvapí, ale k vašim hrátkám by měla patřit jemná masáž penisu. Každého muže tak překvapíte a zároveň potěšíte. Taková předehra mu poskytne dokonalou rozkoš. Navíc můžete vyzkoušet směnný obchod, kdy na oplátku potěší váš milý zase vás.

Základní body, které byste neměla opomenout

Rozhodně budete potřebovat masážní olejíček. Vyzkoušejte přímo erotický, který je obohacený o afrodiziakální složky a jeho vůně navíc nabudí vaše smysly. Nesmí chybět ani příjemná atmosféra, ale nijak to nepřehánějte. Stačí světlo svíčky na nočním stolku a lehce nahřátý ručník.

nahý pár


V žádném případě nespěchejte

Vaše doteky musí být velmi pomalé a jemné, abyste zabránily předčasné ejakulaci. Nejprve začněte nevinným hlazením v okolí penisu. Používejte prsty, ale také hřbety dlaní nebo prameny vašich vlasů.

Vaše doteky by měly zahrnovat také boky, zadeček nebo stehna vašeho partnera. Masírujte jemně, ale ne až tak zlehka, abyste jej vydráždila k aktivitě.

milovník sexu

Pár důležitých bodů

1. Partnera správně uložte.
Položte jej na záda, podložte mu hlavu a také hýždě, tak se dostanete během masáže na všechna důležitá místa. Kolena by měl mít pokrčená.

2. Můžete začít
Váš partner by se měl zcela uvolnit a na nic vůbec nemyslet. Nejprve začněte na osvědčených místech, kde to má rád.

3. Penis v hlavní roli
Pomocí masážního olejíčku pomalu krouživými pohyby hlaďte oblast intimních partií, zejména hráze, kde se skrývají velmi citlivá místa. Klidně tady setrvejte mnohem déle, aby si mohl váš miláček zcela vychutnat naplno své prožitky.
V žádném případě nesmíte vynechat ani kořen penisu, kde je řada nervových zakončení, která si zaslouží vaši plnou pozornost. Vyvrcholení po nějaký čas oddalujte. Přitom by váš drahý měl zhluboka dýchat, díky tomu bude pro něj vaše laskání ještě příjemnější.

bosé nohy

Uvidíte, že se mu tak vaše následné milování bude líbit daleko více. Určitě si pak podobný rituál bude chtít zopakovat.

Categories: Zdraví