RCM systémy


Chcete mít o svém čtyřkolovém miláčkovi neustálý přehled, co se s ním děje kde se nyní pohybuje. Pak určitě pořiďte sledovací systém, jenž vše vyřeší.

RCM systémy

Spotřeba

Spousta řidičů jezdí na spotřebu, aby ušetřili co nejvíce peněz, což se samozřejmě vyplatí, a proto si sami spočítejte kolik jen na pohonných hmotách můžete ušetřit za rok. První důležitou věcí je samozřejmě styl jízdy, protože lehká noha a plynulost řízení zde dokáže zázraky. V žádném případě rychle neakcelerujte ve městě, protože o kousíček dál budete muset zase brzdit, a tak pořád dokola. Ovšem nevyplácí se ani závodní jízda mimo město, protože ve vysokých rychlostech spotřeba roste hodně nahoru.

tankování dieselu

Abyste měli neustálí přehled o všech potřebných údajích, tak je tu přesně pro Vás RCM systém. Ten Vám například sdělí i stav baterie, abyste v zimě mohli bez starostí odjet, protože vybitá baterie už potrápila spousty řidičů. Dokonce Vám ukáže i doplňující údaje jako je náklon vozidla, což ocení především majitelé terénních vozů. Nesmí chybět ani stav tachometru a upozornění na blížící se STK.

Monitoring

Chcete mít naprostou jistotu, kde se Váš vůz neustále pohybuje? Pak určitě volte spolehlivý GPS monitoring. Je určen pro vozidla všeho druhu, a proto můžete mít neustálí grafický přehled, kde Vaši zaměstnanci s Vašimi vozy doopravdy jezdí a kdy. Takto systém velice snadno odlišuje soukromou od služební jízdy, což se vždy hodí. Také můžete mít systém propojen s tankovací kartou. Všechny data se dají pozorovat buď v přehledné tabulce či v grafické podobě, kde všechny potřebné údaje vidíte přímo na mapě. Můžete si i nastavit, že systém bude signalizovat překročení rychlosti a tím se vyhnout zbytečným a nepříjemným pokutám. Nebo v případě nějakého problému, aby Vám přímo na mobil přišla SMS. Takto budete mít vše pod kontrolou.

poloha auta

Zejména při krádeži budete okamžitě informováni a čtyřkolový miláček se dá podle dat z GPS lokátoru velice snadno dohledat. Jen u osobních aut to nekončí, protože je určen i například pro nákladní auta, zemědělské stroje a vysokozdvižné vozíky.

Chcete mít o svém čtyřkolovém miláčkovi neustálý přehled, co se s ním děje kde se nyní pohybuje. Pak určitě pořiďte sledovací systém, jenž vše vyřeší. RCM systémy Spotřeba Spousta řidičů…