Kam vyrazit o víkendu

Už plánování společné akce, během nastávajícího víkendu, je příjemné. Vybírat z mnoha nabídek je pro všechny rodinné příslušníky dobrodružství. Nápadů je hodně, ale rozhodnout je potřeba jednotně. Nejlepšími rádci při vymýšlení víkendové zábavy bývají děti. Ty skoro vždycky vědí jako první, kam vyrazit. Jednou z možností, kde si na své přijdou jak děti, tak rodiče, je adrenalinový zážitek na čtyřech kolech. V Aréně čekají na návštěvníky motokáry. Vybavené čtyřtaktními motory s výkonem od 3 do 9,5 koně. A připravená dráha má šířku okolo osmi metrů. Což umožňuje závodníkům i bezproblémové předjíždění.

Rodinné zábavné odpoledne

Jízdy jsou plánovány v desetiminutových intervalech. Tak pokud budete ve formě, můžete si okruh zajezdit i pětkrát. Po ukončení závodů můžete společně navštívit místní restauraci, ve které ochutnáte grilované speciality. Dobrou zábavou na nedělní odpoledne pro rodinu i s menšími dětmi je úniková hra Pokoj. Příběh, který vede hráče po stopě, je dokonale propracovaný a vtáhne do děje všechny. Kouzelná hra, ve které je potřeba rozvinout vlastní fantazii. Zbytek odpoledne je možné osvěžit návštěvou cukrárny. A pochutnat si na ovocném zmrzlinovém poháru.

Zábavné odpoledne s dětmi

Zážitkovou vyjížďku na koních doporučujeme rodinám, které mají rády zvířata. Hned po příjezdu na Jízdárnu se všichni návštěvníci nejprve seznámí s koníkem, na kterém se projedou. Následuje čištění, osedlání a nasednutím na koně se vydají na krokovou procházku. Spolehnout se všichni při první jízdě mohou na vodiče, který je celou dobu doprovází. Následuje opětné čištění, odsedlání a odměnění koníka patřičnou dobrotou. Pro zdatnější jezdce je připravena vyjížďka dvouhodinová, v rychlejším tempu. A ne nadarmo se tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Nejspíš se budete na Jízdárnu vracet. V areálu je pro všechny návštěvníky připraveno pohoštění. Dobroty od okolních dodavatelů. Rodinný muzikál Kocour v botách je rovněž dobrou volbou na příjemně strávené nedělní odpoledne. Magická hudba, roztomilá zvířátka v dokonalých kostýmech, výprava, která zaujme bez rozdílu všechny. A společná večeře v oblíbené restauraci bude příjemnou tečkou zábavného odpoledne. 

Už plánování společné akce, během nastávajícího víkendu, je příjemné. Vybírat z mnoha nabídek je pro všechny rodinné příslušníky dobrodružství. Nápadů je hodně, ale rozhodnout je potřeba jednotně. Nejlepšími rádci při vymýšlení…