Starožitný nábytek

Přáli byste si ozvláštnit svůj domov nějakým pěkným, netradičním kouskem nábytku? Možná je právě váš interiér laděn do industriálního stylu.

Pojďme si na úvod uvést několik zajímavostí o starožitném nábytku.

Starožitnosti neboli antikvity jsou sběratelské předměty, které můžeme řadit do různých oborů, výtvarného umění a uměleckých řemesel. Nábytek bývá vyráběný ručně, ale také v manufakturách. Přirozeně jsou umělecky a historicky cenné.

starožitnost

Komoda by neměla chybět v žádném obývacím pokoji nebo ložnici.

A co teprve starožitná komoda https://svetpokladu.cz/product-category/starozitny-nabytek/komody-starozitne-zamecke/? Ta zalahodí nejen oku, ale plní i svou účelovou stránku. Zvolit si můžete komodu zásuvkovou nebo dvířkovou. Tyto dvě patří bez pochyby k oblíbeným kouskům, protože poslouží jako příborník, úložný prostor nebo šatník.

Na webových stránkách si můžete jednoduše vybrat podle stylu, podle využití nebo si nechat vyrobit starožitnou komodu přímo na míru.

Ve světě pokladů vás mohou zaujmout:

  • Malované originální komody (z 19.století)

  • Komody s mramorovou deskou

  • Dýhované komody z první republiky

  • Starožitné rudohnědé odkládací stoly

  • Barokní malované komody

  • Barokní servírovací stůl

Svět pokladů nabízí svým zákazníkům jedinečnou službu – nákup na zkoušku.

Co je to nákup na zkoušku?

Máte obavy, že vámi vybraný kousek se doma nebude vyjímat tak, jak jste si představovali? Co pak s tím? Pořídit si starožitný nábytek není přece zrovna levná záležitost.

Nákup na zkoušku vám umožní provést online nákup bez rizika, dodávku, zkoušku a prohlédnutí zboží a nakonec buď převzetí vybraného zboží nebo jeho bezstarostné vrácení a odvoz.

nákup nábytku

Abyste mohli tuto službu plně využít, stačí nakoupit za 15000,- Kč a zvolit dopravu s nákupem na zkoušku (výjimkou je nábytek na míru). Dodání zboží proběhne na předem sjednanou adresu a ve sjednaný termín. Vaším úkolem je nábytek vyzkoušet, popřípadě zkontrolovat jeho kvalitu. V případě vaší spokojenosti zboží klasicky převezmete. V opačném případě nábytek odvezeme. Nemusíte uvádět žádný důvod.

Přáli byste si ozvláštnit svůj domov nějakým pěkným, netradičním kouskem nábytku? Možná je právě váš interiér laděn do industriálního stylu. Pojďme si na úvod uvést několik zajímavostí o starožitném nábytku.…