Originální dárek v podobě únikové hry vaše blízké dostane

Vánoce už klepou na dveře, a tak většina z nás pátrá po tom, jaké dárky zvolit pro své blízké. Samozřejmě toužíme po tom, darovat něco nečekaného, originálního, co by se našim blízkým zároveň líbilo. Zvolit takový dárek není vůbec snadné. Nicméně pokud chcete překvapit něčím novým a jedinečným, tak vyzkoušejte únikovou hru Pardubice. Můžete ji věnovat formou dárkového poukazu a jisté je, že se při ní nikdo z obdarovaných nudit nebude.

domino

S únikovou hrou na nudu definitivně zapomenete

Vlastně je to přesně naopak. Darovat únikovou hru znamená věnovat poukaz proti nudě. Poukaz na pořádnou dávku napětí a dobrodružství, díky kterému se na chvíli dostanete do kůže svých oblíbených filmových či počítačových hrdinů, kterým jejich dobrodružství tajně závidíte.

antikvář

Nefalšované dobrodružství plné napětí

Takže jestliže víte, že vaše přátele nejvíc ze všeho baví luštit záhady, hlavolamy a tajné šifry, bude to pro ně jistě to pravé, neboť nažhaví své mozkové závity do běla. Čeká je sedmdesát pět minut nefalšovaného dobrodružství, které stráví odkrýváním jednotlivých záhad, které je postupně povedou k dalšímu a dalšímu tajemství, které budou muset odhalit. Ovšem nečekejte žádné triviální schovávačky a hádanky. Jistě se vám bude hodit dobré logické myšlení i selský rozum. Pokud však podobné vlohy nemáte příliš rozvinuté, tak ani v tom případě nezoufejte, vždyť od čeho jste tým? Díky tomu, že vše budete řešit ve dvou až pěti členném týmu, nebudete mít o zábavu nouzi a jistě si najdete právě takovou roli, která vám bude nejvíce vyhovovat. Tato hra vám totiž umožní poznat jak sebe samotné, tak i ty druhé z nečekaného úhlu pohledu. Díky únikové hře tak budete mít ještě hodně dlouho na co vzpomínat.

A jistě uznáte, že darovat takový skvělý zážitek a nezapomenutelné vzpomínky je to pravé, co hledáte právě nyní pod stromeček pro své blízké.

Vánoce už klepou na dveře, a tak většina z nás pátrá po tom, jaké dárky zvolit pro své blízké. Samozřejmě toužíme po tom, darovat něco nečekaného, originálního, co by se…