Jakou si vyberete barvu sedacího vaku

Uvažujete nad pořízením sedacího vaku Hruška Colorful Beanbag s nylonovým potahem a řešíte i moment, jakou barvu by potah měl mít? Není to maličkost, protože barva má značný vliv na naši psychiku i fyzickou kondici, a v tomto případě jde o velkou plochu, jejíž působnost je mnohem vyšší, než např. u trička, bundy nebo batůžku.

Červená – jde o velmi teplou a dynamickou barvu, která aktivizuje krevní oběh, podporuje fyzickou činorodost, zvyšuje motivaci, odbourává lenost. Problematické to může být v situaci, kdy červený vak umístíte do ložnice, kde spíše odpočíváte, usínáte a relaxujete. Červené vaky se hodí hlavně v kombinaci se studenými barvami, např. s modrým kobercem, a měly by být umístěny v místnosti, kde nesvítí přímé slunce, např. situované na sever.

sedací vak

Růžová – možná vám bude připadat přinejmenším zvláštní, že si růžový vak oblíbí i muži, kteří jsou velmi mužní, svalnatí a sportovně založení, ale především sebevědomí. Jde o to, že růžová je typickou barvou lásky, něhy, porozumění, empatie, vzájemných přátelských a pohodových vztahů, a že sebevědomý muž vyhledává takové kontakty. Růžová navíc silně podporuje intuici a cit, a doplňuje tím vlastnosti rozumové složky každé osobnosti, což se hodí nejen ženám, ale samozřejmě i mužům.

sedací val hruška

Žlutá nebo zlatá – zlaté či žluté sedací vaky září v pokoji i v době, kdy je slunce pod mrakem, a venku převládá šedá, zatažená obloha. Žlutá barva pomáhá lépe zvládat životní těžkosti tím, že zvyšuje osobní energetické vibrace, a podporuje tvůrčí úsilí. Může vám zlepšit náladu mnohem lépe, než barvy ponuré, šedavé a tmavé.

Zelená – zelená odráží barvu srdeční čakry a může vám napomáhat k lepším vztahům v rodině i mezi přáteli. Srdeční lidé se stávají více empatickými, přejícími a spolupracujícími, tedy lidmi, kterým záleží nejen na nich samotných, ale na společnosti, ve které žijí. Zelená je také barvou klidu a míru a pomáhá výrazně odbourávat stres.

Uvažujete nad pořízením sedacího vaku Hruška Colorful Beanbag s nylonovým potahem a řešíte i moment, jakou barvu by potah měl mít? Není to maličkost, protože barva má značný vliv na…