Nezařazené

Krásné prostředí klidné části města


Hledáte ubytování, nejlépe v okolí Nymburka? Tak to jste na té správné adrese. Navštivte ubytovací zařízení, které je vhodné jak pro dlouhodobé ubytování třeba zaměstnanců firem, tak také pro krátkodobé pobyty. Vítáni zde jsou školní výlety, přátelé cykloturistiky a další příznivci levného bydlení. Klientům jsou k dispozici pokoje od dvou do pěti lůžek. Můžete využít pokoje hotelového typu, ale v nabídce jsou také pokoje typu ubytovna. Využijte klidné a pohodlnédlouhodobé ubytování, které nezatíží Vaši peněženku a je v krásném prostředí královského města Nymburk.

Bohaté kulturní a sportovní vyžití

Když si objednáte dlouhodobé ubytování v tomto ubytovacím zařízení, budete jistÄ› maximálnÄ› spokojeni a to nejen díky skvÄ›lým cenám, ale také příjemnému personálu a kvalitním službám. Využijte také bohaté kulturní a sportovní vyžití, které je k dispozici v okolí hotelu. Můžete využít ubytovací zařízení k rodinným oslavám, firemním veÄírkům, svatbám Äi k jiným zvláštním příležitostem. SamozÅ™ejmostí je také WIFI pÅ™ipojení k internetu v celé budovÄ›.

Hledáte ubytování, nejlépe v okolí Nymburka? Tak to jste na té správné adrese. NavÅ¡tivte ubytovací zařízení, které je vhodné jak pro dlouhodobé ubytování tÅ™eba zamÄ›stnanců firem, tak také pro krátkodobé…