Nové rezervační systémy pro sportoviště

Je tu nový rok a sním plno předsevzetí. Snad nejčastějším opakujícím se předsevzetím každý rok je hubnutí, zejména u žen. Posilovny a fitness centra zaznamenávají na začátku každého nového roku vyšší využitelnost center, než během roku a je smutné, že spousta lidí u cvičení a zdravého životního stylu nevydrží. Právě různá sportovní centra budou jistě potřebovat obnovit jejich webové stránky a s tím i obnovit online rezervační systém na nový rok. Vlastníte sportovní centrum, fitness centrum či posilovnu? Chcete obnovit a zjednodušit váš rezervační systém na webových stránkách?? Pomůže vám s tím firma Fitness rezervace.

jógové centrum

Firma nabízí do rezervačního systému nespočet funkcí a možností, například pro vás jako vlastníka správu uživatelů, sklad, pokladnu anebo kalendáře pro lekce. Pokud byste měli zájem, stačí firmě pouze napsat nebo zavolat. Oni poté aplikaci či samostatný rezervační systém součástí webové stránky navrhnou, poté se doupraví a následně publikuje. Ke každému klientovi přistupují individuálně, snaží se vyhovět jeho požadavkům a co nejvíce se přiblížit nápadu. Pokud vznikne nějaký problém s rezervačním systémem, servis pro vás má na starost také firma Fitness rezervace, takže si s tím nemusíte dělat starosti.

posilovna

Mezi některé jejich další funkce do systému patří:

  • Turnikety a čtečky (pokud má uživatel vytvořenou rezervaci nebo má předplacený vstup či permanentku, na jeho rezervačním systému v profilu bude mít čárový kód díky kterému může před turniket projít, pokud se ovšem rozhodnete mít ve vašem centru turniket)
  • součástí systému mohou být i různá videa s lekcemi
  • platební brány a propojení s bankami
  • permanentky na zvolené období
  • členství na zvolené období
  • slevové kódy
  • vouchery
  • účtenky (zobrazí se na profilu uživatele, může si je však nechat odeslat i na jeho email nebo si je vytisknout)

Je tu nový rok a sním plno předsevzetí. Snad nejčastějším opakujícím se předsevzetím každý rok je hubnutí, zejména u žen. Posilovny a fitness centra zaznamenávají na začátku každého nového roku…