Neutrácejte za nájem

Po celé republice se staví nové domy. Někdo si jej postaví sám, ale je řada lidí, kteří to sami nezvládnou. Ti, kteří nechtějí riskovat, že něco pokazí, protože nemají zkušenosti, mohou využít služby stavební firmy. Jenže v tomto případě je třeba dávat velký pozor na to, komu svěříte svoje peníze. Některé firmy si vezmou zálohy, a už je nikdy neuvidíte. Je důležité si sehnat reference na vybranou firmu, a pokud se vám na ní něco nelíbí, rozhodně ji z výběru vyřaďte. Neriskujte, jde o hodně.

bílý dům

Kvalitní stavební firmu poznáte podle spokojených klientů. Mezi naše klienty patří i některé veřejně známí osobnosti, které se o své zkušenosti s námi podělily na našem webu. Podívejte se, jak v našem domě bydlí třeba Marek Ztracený. A takové zkušenosti klientů už jsou jistou zárukou. Pokud si vyberete nás, získáte svoje bydlení již do pár měsíců. Můžete si vybrat z našich projektů. Nabízíme bungalovy a to buď v provedení dřevostavby a nebo zděného domu. Spěcháte na stěhování? Vyberte si dřevostavbu, protože její výstavba je rychlejší.

Ať si vyberete jakkoliv, získáte moderní bydlení, které svou funkčností, vybavením a designem splňuje veškeré požadavky na komfortní bydlení. Domy stavíme na klíč. Stavíme je kompletně celé, a to včetně výkopových prací. Domy dodáváme ve střední kvalitě, a jejich součástí jsou i moderní technologie ke snížení nákladů za provoz domu. Standardem je u nás tepelné čerpadlo a solární panely.

klíč k domu

Máte pozemek?
Pokud máte pozemek a finance, můžete začít řešit svůj dům a zbavit se nájemního bydlení. Proč platit za něco, co nikdy nebude vaše? Stejnou částku můžete platit za vlastní dům, který vám zůstane. Vyberte si z projektů, které jsme připravili, a pokud vás žádný neosloví, rádi vám připravíme projekt jen a jen pro vás. U nás jste v dobrých rukách a můžete se na nás spolehnout.

Po celé republice se staví nové domy. Někdo si jej postaví sám, ale je řada lidí, kteří to sami nezvládnou. Ti, kteří nechtějí riskovat, že něco pokazí, protože nemají zkušenosti,…